Gont bitumiczny IKO Cambridge Xtreme w kolorze Autumn brown (53)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gonty Cambridge Xtreme 9,5° przekraczają minimalny zalecany spadek o ponad 35%!
Jeśli chodzi o nachylenie maksymalne, to ten nowy samoprzylepny gont może być stosowany nawet na ścianach pionowych!
Tak więc Cambridge Xtreme 9,5° to zarazem mnóstwo nowych możliwości dla dachów skośnych w granicach pochyłości od 9,5° aż do 90°.
Zalety:
- Gwarancja 30 lat w tym 15-lat ochrony Platynowej obejmującej koszty materiału i robocizny
- Niepalny i nie rozprzestrzeniający ognia Klasa E - Broof
- Stonowane i naturalne odcienie kolorów
- Wysokiej jakości gonty z uszlachetnionego asfaltu na osnowie z welonu szklanego
- Najbardziej wydajny ze wszystkich laminowanych gontów na świecie (większe pokrycie z jednego arkusza niż w przypadku standardowych gontów)
- Posiada wyznaczone, szerokie pole do wbijania gwoździ Xpress Lane na podwójnym zakładzie materiału
- Konstrukcja dwuwarstwowa, laminowana z rdzeniem wykonanym z welonu z włókna szklanego
- Klej samowulkanizujący pod wpływem temperatury otoczenia
- Ekstremalne nachylenie (≥ 9,5°/≤ 90°)
- Ekstremalna odporność na silny wiatr i ulewny deszcz (produkt przetestowany i zatwierdzony przez Instytut KIWA-BDA w Holandii w 2014 r.)
- Ekstremalnie unikalny (pierwszy na świecie samoprzylepny gont laminowany)
Filmy instruktażowe:
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Cambridge Xtreme |
| Kolor | 53 (Autumn Brown) |
| Zastosowanie | Pokrycie dachowe |
| Producent | IKO |
| Kraj produkcji | Słowacja (fabryka w miejscowości Senica) |
| Gwarancja rozszerzona | 15 lat - Platinum (obejmuje koszty materiału i robocizny) |
| Gwarancja łączna | 30 lat |
| Długość gontu | 1038 mm |
| Szerokość gontu | 349 mm |
| Wcięcie gontu | 150 mm |
| Grubość gontu | 5 mm |
| Waga paczki | 28,43 kg |
| Krycie z paczki | 2,17 m² |
| Ilość paczek na palecie | 54 |
| Temperatura robocza | od 10 ˚C |
| Rodzaj posypki | Bazaltowa |
| Rodzaj rdzenia | Włókno szklane |
| Odpornośc na ogień | Klasa E - Broof |
| Sposób montażu | Za pomocą gwoździ |
| Zakres montażu | od 9,5˚ do 90˚ |








