Gont startowy IKO Starter Strip
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten pas startowy jest przeznaczony specjalnie do gontów z linii Cambridge i 3 TAB. Można zaoszczędzić cenny czas dzięki użyciu tego akcesorium.
Zamiast docinania gontów 3 TAB wystarczy otworzyć paczkę z gotowymi do montażu elementami, aby sprawnie dokończyć montaż.
Zalety:
- Zabezpiecza gont połaciowy przed poderwaniem przez wiatr
- Po ułożeniu na niego pierwszej warstwy gontu połaciowego pełni rolę spoiwa
- Jest tańszy niż przy użyciu np. gontu połaciowego
Dane techniczne
| Model | Starter Strip |
| Kolor | Czarny |
| Przeznaczenie | Do gontów z linii Cambridge |
| Zastosowanie | Warstwa podkładowa, uszczelniająca pierwszą linię gontów |
| Producent | IKO |
| Kraj produkcji | Słowacja (fabryka w miejscowości Senica) |
| Długość gontu | 1000 mm |
| Szerokość gontu | 360 mm |
| Grubość gontu | 3 mm |
| Grubość papy | 1 mm |
| Grubość membrany | 0,5 mm |
| Waga paczki | 8,4 kg |
| Krycie z paczki | 21 mb |
| Zawartość paczki | 21 sztuk |
| Temperatura robocza | od 10 ˚C |
| Sposób montażu | Za pomocą gwoździ |
| Zakres montażu | od 9,5˚ do 90˚ |