Papa nawierzchniowa i koszowa IKO Armourvalley
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Armourvalley, który jest stosowany w koszach dachów jest wysokiej jakości materiałem w rolkach, modyfikowanym APP wykończonym granulatami powlekanymi ceramicznie, który idealnie pasuje do kolorów gontów IKO.
Te cechy sprawiają, że idealnie nadaje się on do specyficznych wymagań dotyczących koszów dachu: wytrzymałość, elastyczność i estetyka.
Może być również stosowany do powierzchni dachowych o niskim nachyleniu sąsiadujących z gontami.
Filmy instruktażowe:
Dane techniczne
| Model | Armourvalley |
| Kolor | Występuje w 8 kolorach |
| Przeznaczenie | Do wszystkich rodzajów gontów bitumicznych |
| Zastosowanie | Służy do uszczelnienia miejsc newralgicznych |
| Producent | IKO |
| Kraj produkcji | Słowacja (fabryka w miejscowości Senica) |
| Długość rolki | 7,50 m |
| Szerokość rolki | 1 m |
| Grubość papy | 4 mm |
| Krycie z rolki | 7,50 m² |
| Waga rolki | 35 kg |
| Temperatura robocza | od 10 ˚C |
| Sposób montażu | Mechanicznie lub za pomocą palnika |
| Zakres montażu | od 9,5˚ do 90˚ |