Uszczelniacz asfaltowy IKO Shingle Stick 310 ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kleje są bardzo ważnym produktem mającym zastosowanie do gontów.
Kleje IKO pozwalają Ci pracować w wietrznych obszarach, na płaszczyznach o spadku większym niż 60 stopni oraz w zimniejszych warunkach klimatycznych.
Wszystkie kleje IKO są w 100% kompatybilne z gontami IKO.
Będziesz potrzebować kleju w celu zapewnienia wodoszczelności elementów Twojego dachu na połaciach, obróbkach blacharskich, koszu, oknach,...
Chociaż gonty są przybite, to należy dodać klej bitumiczny po ich zainstalowaniu w obszarach częstego występowania silnego wiatru
LUB w czasie zimy IKO również zaleca uszczelnianie gontów przy zastosowaniu dodatkowego kleju bitumicznego.
Uważaj, aby nie używać jakiejkolwiek innych marek klejów bitumicznych w połączeniu z gontami bitumicznymi IKO.
Dane techniczne
| Model | Shingle Stick |
| Kolor | Czarny |
| Przeznaczenie | Do wszystkich rodzajów gontów bitumicznych |
| Zastosowanie | Służy do uszczelniania i naprawy różnych rodzajów pokryć dachowych |
| Producent | IKO |
| Kraj produkcji | Słowacja (fabryka w miejscowości Senica) |
| Grubość papy | 1 mm |
| Grubość membrany | 0,5 mm |
| Waga paczki | 5 kg |
| Zawartość paczki | 12 sztuk |
| Wydajność | Pokrycie powierzchni około 1,2 m² z 3 kg przy grubości warstwy 4 mm |
| Sposób montażu | Za pomocą wyciskacza pistoletowego |