Wentylacja kalenicowa w rolce Owens Corning VentSure®RIGID ROLL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Model | VentSure® Rigid ROLL |
| Kolor | Czarny |
| Przeznaczenie | Do gontów kalenicowych o szerokości min. 28,5 cm |
| Zastosowanie | Służy do wymiany powietrza pod połacią dachową |
| Producent | Owens Corning |
| Kraj produkcji | USA |
| Długość | 6 m |
| Szerokość | 285 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Grubość papy | 1 mm |
| Grubość membrany | 0,5 mm |
| Waga paczki | 6 kg |
| Krycie z paczki | 6 mb |
| Temperatura robocza | od 0 ˚C |
| Sposób montażu | Za pomocą gwoździ |
| Zakres montażu | od 15˚ do 85˚ |