Gont bitumiczny GAF Camelot II w kolorze Royal Slate
Cena regularna:
119,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Dom to wyjątkowa historia, a każde ulepszenie, które w nim wprowadzisz, tworzy kolejny rozdział. Ale same rozdziały nie opowiadają całej historii… to cenne wspomnienia, które wśród nich budujesz (i pod nimi), które naprawdę opowiadają twoją historię. Pokochasz amerykańskie gonty Camelot® II za piękny, niedrogi dach, który chroni całą twoją historię, jednocześnie zawsze witając cię w domu.
Zalety:
- Gwarancja dożywotnia
- Niepalny i nie rozprzestrzeniający ognia Klasa E - Broof
- Wysokiej jakości gonty z uszlachetnionego asfaltu na osnowie z welonu szklanego
- Konstrukcja dwuwarstwowa, laminowana z rdzeniem wykonanym z welonu z włókna szklanego
- Klej samowulkanizujący pod wpływem temperatury otoczenia
Filmy instruktażowe:
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Camelot 2 |
| Kolor | Royal Slate - Królewski łupek |
| Zastosowanie | Pokrycie dachowe |
| Producent | GAF |
| Kraj produkcji | USA |
| Gwarancja rozszerzona | 20 lat - System Plus (obejmuje koszty materiału i robocizny) |
| Gwarancja łączna | Dożywotnia (obejmuje koszty materiału) |
| Długość gontu | 876 mm |
| Szerokość gontu | 432 mm |
| Wcięcie gontu | 191 mm |
| Grubość gontu | 6 mm |
| Waga paczki | 34 kg |
| Krycie z paczki | 2,34 m² |
| Ilość paczek na palecie | 42 |
| Temperatura robocza | od 10 ˚C |
| Rodzaj posypki | Ceramiczna |
| Rodzaj rdzenia | Włókno szklane |
| Odpornośc na ogień | Klasa E - Broof |
| Odporność na wiatr | 240 km/h |
| Odporność na algi | 10 lat |
| Sposób montażu | Za pomocą gwoździ |
| Zakres montażu | od 15˚ do 85˚ |