Gont bitumiczny Tegola Master J w kolorze Lava (255)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gonty Master łączą inspirację naturą z nowoczesnymi badaniami przemysłowymi, zapewniając trwałość i wysoką wydajność. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, innowacyjnej konstrukcji wielowarstwowej oraz starannie dobranej palecie kolorów, dachy zyskują naturalny wygląd i doskonałą wodoodporność.
Zalety:
- Gwarancja 30 lat
- Niepalny i nie rozprzestrzeniający ognia Klasa E - Broof
- Wysokiej jakości gonty z uszlachetnionego asfaltu na osnowie z welonu szklanego
- Konstrukcja dwuwarstwowa, laminowana z rdzeniem wykonanym z welonu z włókna szklanego
- Klej samowulkanizujący pod wpływem temperatury otoczenia
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Master J |
| Kolor | 255 Lava |
| Zastosowanie | Pokrycie dachowe |
| Producent | Tegola |
| Kraj produkcji | Włochy |
| Gwarancja łączna | 30 lat |
| Długość gontu | 1000 mm |
| Szerokość gontu | 337 mm |
| Wcięcie gontu | 143 mm |
| Grubość gontu | 6,2 mm |
| Waga paczki | 22,40 kg |
| Krycie z paczki | 2 m² połaci / 14 mb startera / 6,01 mb kalenicy |
| Ilość paczek na palecie | 68 |
| Temperatura robocza | od 10 ˚C |
| Rodzaj posypki | Ceramiczna |
| Rodzaj rdzenia | Włókno szklane |
| Odpornośc na ogień | Klasa E - Broof |
| Sposób montażu | Za pomocą gwoździ |
| Zakres montażu | od 15˚ do 85˚ |