Gont bitumiczny CertainTeed XT-25 w kolorze Moire Black
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Amerykański gont bitumiczny firmy Certainteed z linii XT-25 jest najlepszym produktem w swojej klasie. Posiada ponadczasowy kształt uzbrojony w wytrzymały rdzeniu z włókien szklanych.
Zalety:
- Gwarancja 25 lat w tym 10-lat ochrony Sure Start obejmującej koszty materiału i robocizny
- Rdzeń wykonany z włókien szklanych
- Posypka ceramiczna odporna na odbarwienia
- Zabezpieczony przeciw porastaniu wiekszością glonów
- Najcięższy w swojej klasie 10 kg/m²
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | XT-25 |
| Kolor | Moire Black (Czarny cieniowany) |
| Zastosowanie | Pokrycie dachowe, gont startowy i gont kalenicowy |
| Producent | CertainTeed |
| Kraj produkcji | USA (fabryka w Oxford w stanie Karolina Północna) |
| Gwarancja rozszerzona | 10 lat - Sure Start (obejmuje koszty materiału i robocizny) |
| Gwarancja łączna | 25 lat |
| Długość gontu | 914 mm |
| Szerokość gontu | 305 mm |
| Wcięcie gontu | 128 mm |
| Grubość gontu | 3 mm |
| Waga paczki | 30,20 kg |
| Krycie z paczki | 3 m² połaci / 21 mb startera / 9 mb kalenicy |
| Ilość paczek na palecie | 52 |
| Temperatura robocza | od 10 ˚C |
| Rodzaj posypki | Ceramiczna |
| Rodzaj rdzenia | Włókno szklane |
| Odpornośc na ogień | Klasa E - Broof |
| Odporność na wiatr | 100 km/h |
| Odporność na algi | 10 lat |
| Sposób montażu | Za pomocą gwoździ |
| Zakres montażu | od 9,5˚ do 90˚ |





