Gont bitumiczny CertainTeed Landmark w kolorze Cottage Red
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Dachówka CertainTeed z linii Landmark™ to wypróbowany i prawdziwy gont laminowany. Został stworzony aby idealnie imitować ręcznie cięty gont cedrowy. Szeroki wachlarz naturalnych odcieni bez problemu można dopasować do każdego rodzaju budynku czy elewacji.
Zalety:
- Gwarancja Dożywotnia System Plus w tym 20-letni okres ochrony obejmujący koszty materiału i robocizny
- Gwarancja odporności na porywy wiatru do 210 km/h
- Gwarancja odporności na porost mchu przez 10 lat
- Niepalny i nie rozprzestrzeniający ognia Klasa E - Froof
- Stonowane kolory, wyraziste cieniowanie i trójwymiarowy wygląd
- Doskonale imituje naturalny łupek
- Posiada wyznaczone, szerokie pole do wbijania gwoździ
- Konstrukcja dwuwarstwowa, laminowana z rdzeniem wykonanym z
welonu z włókna szklanego - Klej samowulkanizujący pod wpływem temperatury otoczenia
- Posypka ceramiczna
- Wyprodukowana w USA (fabryka w Oxford w stanie
Karolina Północna)

Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | Landmark |
| Kolor | Cottage Red |
| Zastosowanie | Pokrycie dachowe |
| Producent | CertainTeed |
| Kraj produkcji | USA (fabryka w Oxford w stanie Karolina Północna) |
| Gwarancja rozszerzona | 20 lat - System Plus (obejmuje koszty materiału i robocizny) |
| Gwarancja łączna | Dożywotnia (obejmuje koszty materiału) |
| Długość gontu | 984 mm |
| Szerokość gontu | 337 mm |
| Wcięcie gontu | 143 mm |
| Grubość gontu | 5 mm |
| Waga paczki | 36,90 kg |
| Krycie z paczki | 3,1 m² |
| Ilość paczek na palecie | 36 |
| Temperatura robocza | od 10 ˚C |
| Rodzaj posypki | Ceramiczna |
| Rodzaj rdzenia | Włókno szklane |
| Odpornośc na ogień | Klasa E - Broof |
| Odporność na wiatr | 210 km/h |
| Odporność na algi | 10 lat |
| Sposób montażu | Za pomocą gwoździ |
| Zakres montażu | od 9,5˚ do 90˚ |








